O Firmie

Firma LASER CRAFT istnieje na rynku od 2007 roku i w ciągu kilku lat stała się wiodącym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Głównym obszarem działalności jest obróbka tworzyw sztucznych. Nasza firma jako pierwsza postawiła na profil usługowy, dzięki czemu klienci uzyskali ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Przez cały okres działalności zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, z którymi budujemy partnerskie relacje rynkowe. Swoich stałych Klientów wyróżniamy specjalnymi warunkami współpracy. Główny nacisk kładziemy na rozwój, dlatego nieustannie inwestujemy w najnowsze technologie oraz najwyższej jakości park maszynowy pozwalający na realizację celów firmy. Poszukujemy nowych technik i rozwiązań dla uzyskania najlepszej jakości naszych usług. Wciąż rozszerzająca się paleta naszych usług skłania coraz więcej firm do podjęcia współpracy z nami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować złożone projekty, a także wspierać naszych klientów na etapie ich tworzenia pod względem konstrukcyjnym oraz technologicznym. Dzięki wysokim mocom produkcyjnym i automatyzacji procesów obróbki możemy realizować wielkoseryjne zlecenia. Dzięki wiedzy i wykwalifikowanej kadrze możemy wykonywać skomplikowane projekty jednostkowe. Realizujemy projekty dla branży budowlanej, reklamowej oraz różnych gałęzi przemysłu w tym oświetleniowego, chłodniczego, spożywczego i maszynowego.

Jakość

Nadrzędną wartością naszej firmy jest jakość oferowanych usług oraz naszych produktów. Dlatego w tym obszarze nie uznajemy kompromisów. Stawiamy na sprawdzony materiał renomowanych producentów europejskich. Park maszynowy budujemy wyłącznie na urządzeniach najwyższej klasy. Przede wszystkim liczą się kwalifikacje pracowników, dzięki czemu przekazujemy najlepsze standardy stając się wyróżniającą firmą na tle konkurencji. Wiemy, że w przemyśle liczy się dokładność wymiarowo-kształtową, a reklamie i budownictwie estetyka, oryginalność oraz funkcjonalność. Zdajemy sobie sprawę, że od jakości naszych usług i produktów zależy powodzenie projektów naszych klientów.

 Terminowość

Usługowy profil działalności stanowi nie lada wyzwanie pod względem planowania, logistyki i koordynacji działań. Nieustannie staramy się dostosować terminy do potrzeb naszych Klientów, tak aby ich produkcja odbywała się bez przestojów i zakłóceń. W tym celu posiadamy szeroki asortyment materiałów w naszym magazynie, a proces produkcji usprawniamy i optymalizujemy w celu efektywnego wykorzystania czasu, co pozwala skrócić terminy realizacji zleceń. Wiemy, że nawet najlepiej zrealizowany projekt po terminie może być bezwartościowy.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu tworzyw sztucznych ich własności i metod obróbki pozwala nam dobrać odpowiednie materiały i rozwiązania dla uzyskania pożądanych rezultatów. Zawsze na uwadze mamy funkcjonalność, trwałość oraz cenę finalnego wyrobu. Zazwyczaj sugerujemy optymalne rozwiązania, które pozwalają na obniżenie kosztów produkcji, jednak czasami proponujemy zastosowanie droższych materiałów lub metod wytwarzania jeśli podniesie to jakość oraz żywotność gotowego wyrobu.

x