Obróbka tworzyw sztucznych

Głównym obszarem działalności firmy Laser Craft jest kompleksowa obróbka tworzyw sztucznych i nie tylko. Realizujemy projekty dla branży reklamowej, budowlanej a także różnych gałęzi przemysłu. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas zlecenia zawsze cechowała najwyższa jakość i pełna zgodność ze specyfikacją Klienta. Nasza kadra składa się wyłącznie z wysokiej klasy specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu fachowe doradztwo zarówno w zakresie przygotowania projektu, jak również doboru materiałów, czy najbardziej optymalnej metody obróbki tworzyw. Mając na uwadze, że tworzywa sztuczne charakteryzują się dość zróżnicowanymi właściwościami fizycznymi i chemicznymi – ustalenie najefektywniejszej metody obróbki dla danego tworzywa jest kluczową kwestią dla powodzenia każdego przedsięwzięcia.

detal z tworzywa sztucznego

Nasza oferta obejmuje cięcie laserem, frezowanie oraz gięcie różnego rodzaju materiałów. Specjalizujemy się w obróbce tworzyw sztucznych (plexi, poliwęglan, poliester), drewna oraz aluminium. Wykonujemy ekspozytory, szyldy, osłony antybakteryjne, podzespoły maszyn, detale i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat usług dostępnych w naszej ofercie:

Jakość i terminowość to nasze najważniejsze atuty. Dysponujemy bogatym asortymentem tworzyw sztucznych od renomowanych europejskich dostawców, aby maksymalnie skrócić czas realizacji zleceń. Nasz rozbudowany i wyspecjalizowany park maszynowy umożliwia nam realizację kompleksowych i wielkoseryjnych zamówień. Posiadamy m.in nowoczesną wycinarkę laserową, która pozwala na wycinanie elementów z plexi o niemal dowolnym kształcie z dokładnością do 0,1 milimetra. Ponadto dysponujemy zaawansowanym ploterem frezującym CNC, który umożliwia wykonywanie bardzo dokładnych wykrojów, a także stopni, zagłębień a nawet skomplikowanych form przestrzennych. Frezarka służy do obróbki skrawaniem, dlatego sprawdza się w przypadku szerokiej gamy materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, drewno oraz metal.

Oprócz wytwarzania różnego rodzaju komponentów z tworzyw sztucznych na zlecenie, zajmujemy się również produkcją gotowych wyrobów z plexi, takich jak stojaki, kieszenie na ulotki oraz prezentery. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym bogatym katalogiem produktów. Każdy z wymienionych produktów może zostać odpowiednio spersonalizowany np. poprzez wygrawerowanie logotypu, czy zmianę wymiarów. Gwarantujemy obróbkę tworzyw sztucznych z laserową dokładnością.

kolorowe wyroby z plexi

x